"Дуплет": шквал вогню та цифрова система управління

"Дуплет": шквал вогню та цифрова система управління

551
Ukrinform
ДП "Житомирський бронетанковий завод" продовжує роботи над підвищенням ефективності бойового модулю "Дуплет".

Про це повідомляє ДК "Укроборонпром".

Вперше продемонстрований на виставці "Зброя та Безпека" у 2016 році, бойовий модуль оптимізований для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці. Наприклад, для озброєння основного бойового танку Т-64, що дозволяє перетворити його на важку бойову машину підтримки танків "Страж".   

За цей час "Житомирський бронетанковий завод" за власні обігові кошти проводив роботи з підвищення характеристик бойового модуля. Зброярі обладнали його удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі, самостійно розраховувати балістику боєприпасів та вести точний вогонь за будь-яких погодних умов, як в день, так і вночі.

Для цього "Дуплет" переоснастили новим тепловізором, який дозволяє розпізнавати цілі на всій дальності ведення вогню всім штатним озброєнням "Дуплету", включаючи протитанковий ракетний комплекс "Бар‘єр".

А під час випробувань "Дуплету", які нещодавно пройшли на одному з полігонів Житомирської області, високу ефективність цих рішень було доведено на практиці. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>