НАЗК проведе повну перевірку декларацій Корчак

НАЗК проведе повну перевірку декларацій Корчак

Укрінформ
НАЗК оголосило про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 4 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Серед них - екс-голова НАЗК Наталія Корчак.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 4 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки", - йдеться у повідомленні.

Так, НАЗК перевірить декларації за 2015 та 2016 рік від екс-голови агентства Наталії Корчак, від голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. А також НАЗК перевірить декларації за 2016 рік від директора комунального підприємства "Жилбудсервіс" Олексія Шевцова та депутата Андріївської селищної ради Донецької області Слов’янського району Сергія Білогурова.

Водночас НАЗК проведе повну перевірку ще семи декларацій від шести осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

Ленський Віктор Анатолійович, начальник управління кадрового забезпечення Департаменту поліції охорони Національної поліції України, за 2015 рік;

Літвінов Євген Володимирович, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, за 2015 рік;

Негодченко Вадим Олександрович, заступник начальника управління – начальник відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, за 2016 рік;

Рибій Михайло Миколайович, перший заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури Черкаської області, за 2016 рік;

Стоянов Іван Васильович, депутат Дмитрівської сільської ради Татарбунарського району Одеської області, за 2016 рік;

Янчук Олесь Борисович, заступник Одеського міського голови, за 2015 та 2016 роки.

Читайте також: Петренко сподівається, що НАЗК із новим керівником "нарешті запрацює повноцінно"

"Крім того, під час засідання були прийняті рішення стосовно двох осіб про продовження строку повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на додаткові 30 календарних днів", - додали у Нацагентстві.

У НАЗК зауважили, що рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити чи листи Національного агентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-