НАЗК взялося перевірити декларацію екс-мера Києва Омельченка

НАЗК взялося перевірити декларацію екс-мера Києва Омельченка

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку електронних декларацій колишнього мера Києва, голови фракції "Єдність" у Київраді Олександра Омельченка, а також двох суддів.

Про це інформує у вівторок прес-служба НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще трьох осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Разом із цим було прийняте рішення про результати здійснення повної перевірки електронної декларації, а також про продовження строку повної перевірки декларацій ще 14-ти осіб", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАЗК внесло припис Нищуку через конфлікт інтересів

Зокрема, перевірку розпочнуть щодо:

- Олександра Омельченка - депутата Київської міської ради, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України, за 2016 рік (виправлена);

- Тараса Оксюти - судді Солом’янського районного суду міста Києва, за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 рік;

- Ольги Мінаєвої - судді Харківського апеляційного адміністративного суду, за 2016 рік.

У НАЗК додали, що розпочаті перевірки декларацій триватимуть 60 календарних днів та розпочнуться наступного дня за днем ухвалення цих рішень.

Крім того, під час засідання були прийняті рішення стосовно 14 осіб про продовження строку повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на додаткові 30 календарних днів.

У НАЗК нагадали, що рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити Національного агентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-