Українські націоналісти збирають акцію біля посольства РФ попри заяву Авакова

Українські націоналісти збирають акцію біля посольства РФ попри заяву Авакова

Ексклюзив
Укрінформ
"Національний корпус", ВО "Свобода" та "Правий сектор" не скасовують анонсовану на 18 березня акцію біля посольства РФ в Україні попри заяву глави МВС Арсена Авакова про недопуск громадян РФ на територію російських дипустанов для голосування на виборах президента Росії.

Про це заявив у коментарі Укрінформу 17 березня керівник прес-служби "Національного корпусу" Роман Чернишев.

"Ми готували цю акцію ще задовго до заяви міністра внутрішніх справ. Незважаючи на сказане Аваковим, ми не знаємо, чи дійсно правоохоронні органи будуть якось перешкоджати голосуванню, тому ми свою акцію не скасовуємо в будь-якому разі", - сказав Чернишев.

За його словами, якщо правоохоронці зроблять те,  що анонсував Аваков,  це буде дуже добре. 

"А якщо щось буде не так, як було обіцяно правоохоронцями, то ми завжди підстрахуємо", - зазначив він. 

Чернишев розповів, що в акції планують взяти участь близько 200 націоналістів, вони перебуватимуть біля посольства РФ упродовж усього часу голосування на виборах президента РФ, тобто з 8 до 20 год. Зранку і близько 2 год. дня заплановані певні перформанси, зокрема символічне відкриття "пам'ятника Путіну". 

Читайте також: Україна не дозволить росіянам голосувати у консульствах РФ - Аваков

Керівник прес-служби "Національного корпусу" запевнив, що націоналісти не чинитимуть жодних агресивних дій стосовно правоохонців.

"Сподіваємось, щодо нас не буде ніяких провокацій", - зазначив він. 

Як повідомляв Укрінформ, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив 16 березня, що громадяни РФ, за винятком дипломатів, не допускатимуться на територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ

МЗС Росії у зв'язку з цим заявило, що ці кроки суперечать не тільки Віденським конвенціям, а й міжнародним правозахисним нормам, зокрема, положенням  Конвенції про захист прав людини і основних свобод 1950 року. 

У посольстві РФ в Україні заявили, що вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб у день голосування виборчі дільниці в російських закордонних установах в Україні були відкриті.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-