МОЗ спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат у медуніверситеті

МОЗ спростувало інформацію про невиплату стипендій та зарплат у медуніверситеті

905
Укрінформ
Керівництво Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця має законодавчо передбачену можливість здійснювати виплати зарплат та стипендій.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"На час роботи комісії та відсторонення Катерини Амосової від обов'язків ректора право першого підпису мають проректори НМУ імені О.О. Богомольця, головний бухгалтер, заступник бухгалтера та інші уповноважені особи. Ці питання регулюються Наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.07.2012 р. за № 1206/21518. Відповідно, уповноважені особи НМУ мають законодавчо передбачену можливість здійснювати усі необхідні виплати з казначейських рахунків Університету. МОЗ України надіслало сьогодні відповідний лист до НМУ ім. О.О. Богомольця", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві також зазначили, що при спробах блокування виплат з боку керівництва університету відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів.

Також у МОЗ зазначили, що мають спільну позицію з Міністерством освіти та науки і розцінюють блокування навчальних корпусів університету як зрив освітнього процесу.

Читайте також: МОН обурюється примусовим страйком у медуніверситеті

Раніше у ЗМІ та мережі Facebook з'явилися повідомлення, що нібито через відсторонення ректора університету Катерини Амосової від керівництва вишем на час перевірки, будуть заблоковані виплати заробітних плат та стипендій співробітникам та студентам НМУ ім. Богомольця. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-