Україна хоче модернізувати профтехосвіту спільно з ЄС

Україна хоче модернізувати профтехосвіту спільно з ЄС

Децентралізація
1478
Укрінформ
Міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що Україна зацікавлена реалізувати у співпраці з Євросоюзом проект модернізації і оновлення профтехосвіти в Україні.

Про це вона сказала під час круглого столу "Європейський вимір українських реформ" у Києві у Домі децентралізації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас є ще одна дуже важлива сфера, яка традиційно в Україні, на жаль, була дуже занедбана. Це професійно-технічна освіта. Наслідок цієї занедбаності ми всі зараз відчуваємо, бо на ринку праці ми не маємо достатньо кваліфікованих кадрів... Ми зацікавлені в тому, щоб реалізувати спільно з ЄС проект по модернізації і оновленню нашої системи професійно-технічної освіти», - сказала Гриневич.

Вона додала, що важливо ухвалити спеціальний закон про професійно-технічну освіту.

Читайте також: Мовні дебати не вплинули на рух освітньої реформи - Кириленко

Серед учасників обговорення - генеральний директор Генерального директорату з питань сусідства і переговорів з розширення Європейської Комісії Крістіан Даніельссон та віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

До участі у круглому столі у форматі відеоконференції також долучилися експерти 24 Центрів розвитку місцевого самоврядування, створених за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону у всіх областях України.

Учасники обговорили нинішній стан та європейський вимір поточних реформ в Україні, у тому числі децентралізації та її галузевих аспектів. Особливий акцент зроблено на реформі освіти та її завданнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-