Перевірка декларацій: НАЗК налагодило обмін даними з Держгеокадастром

Перевірка декларацій: НАЗК налагодило обмін даними з Держгеокадастром

1783
Ukrinform
НАЗК налагодило автоматизований обмін інформацією з Держгеокадастром, необхідною для перевірки електронних декларацій.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства.

"Держгеокадастр став першим держателем реєстру, який вжив усіх необхідних заходів для автоматизованого обміну інформацією з НАЗК", - йдеться у повідомленні.

Впровадження та функціонування такої cистеми передбачає автоматизований обмін інформацією між інформаційно-телекомунікаційною системою “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та іншими державними реєстрами і базами даних.

"Обмін відомостями відбуватиметься з дотриманням усіх необхідних вимог щодо захисту інформації, зокрема персональних даних. Держгеокадастр став першим держателем реєстру, який вжив всіх необхідних заходів для впровадження передбаченого протоколом автоматизованого обміну інформацією", - зазначили у НАЗК.

Читайте також: НАЗК відповіло Ситнику на закиди щодо перевірки е-декларацій

Наразі Національне агентство погоджує відповідні протоколи обміну і з іншими державними органами, які є держателями реєстрів, зокрема Міністерством юстиції, Державною фіскальною службою, Міністерством внутрішніх справ, Пенсійним фондом та іншими відомствами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-