НАЗК погрожує судом за наклепи про “саботаж”

НАЗК погрожує судом за наклепи про “саботаж”

Укрінформ
У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що скарги урядовців на начебто саботаж з боку НАЗК перевірок потенційних держслужбовців є голослівними, і пообіцяли у таких випадках звертатися до суду.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу громадськості та засобів масової інформації, що поширена сьогодні інформація про ненадання Національним агентством з початку року інформації про результати спеціальної перевірки щодо кандидатів на посади в державних органах є абсолютно недостовірною... У Національному агентстві зазначають, що відповідні заяви про саботаж та катастрофічну ситуацію, які цитовані деякими ЗМІ із засідання уряду, є голослівними стосовно роботи агентства. Надалі Національне агентство буде змушене звертатися до судових органів щодо подібних наклепів стосовно захисту власної репутації", - заявили в НАЗК.

У прес-службі повідомили, що за січень 2018 року до агентства надійшло 1008 запитів щодо проведення спецперевірки потенційних службовців, на 748 з яких надіслані відповіді.

Читайте також: НАЗК перевірить декларації трьох депутатів і військового прокурора Кулика

"Звертаємо увагу, що тільки в період з 29 по 30 січня до Національного агентства надійшло 246 запитів на проведення спеціальної перевірки, ще 70 запитів від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України було отримано сьогодні, 31 січня 2018 року", - розповіли в НАЗК.

Всього за минулий рік проведено 8398 перевірок.

Водночас у НАЗК зазначили, що відповідно до Порядку проведення спецперевірки стосовно претендентів на посади держслужбовців та посади з підвищеним корупційним ризиком НАЗК є одним із 9 державних органів, які проводять таку перевірку у своїй частині.

Раніше повідомлялося, що під час засідання Кабінету міністрів Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману поскаржилися, що спеціальна перевірка кандидатів у держслужбовці затягується через те, що НАЗК не робить свою частину роботи.

Гройсман заявив, що підпише відповідне звернення уряду для прискорення спецперевірки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-