SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Сумах підготували онлайн виставку до 100-річчя бою під Крутами - 28.01.2018 13:38 — Новини Укрінформ
У Сумах підготували онлайн виставку до 100-річчя бою під Крутами

У Сумах підготували онлайн виставку до 100-річчя бою під Крутами

Фото
2235
Ukrinform
До 100-річчя вшанування пам'яті юнаків, які трагічно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року, на сайті Сумського обласного архіву підготовлено фотодокументальну виставку.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У добірці представлено копії документів, публікацій у пресі, фотоматеріалів, статті про події столітньої давнини, рукописні варіанти віршів Миколи Щербака та Олександра Олеся про Героїв Крут, звіти про кількість розстріляних тощо", - зазначив директор архіву Юрій Олійник.

Фотодокументальна виставка до 100-річчя бою під Крутами

За його словами, документальні джерела висвітлюють діяльність інституцій, організацій, установ, що функціонували у період Центральної Ради на теренах України. До експозиції увійшли агітаційні матеріали, документи про діяльність українських громад за кордоном, спрямовану на вшанування пам’яті Героїв Крут і проведення жалобних заходів, та фотодокументи із колекцій ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного.

Читайте також: Порошенко не встиг на церемонію в Крутах. Розенко пояснив, чому

Переглянути онлайн-виставку можна тут

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>