Герої Крут

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

02 лютого 2024

31 січня 2024


У Римі українці вшанували пам’ять Героїв Крут молитвою

У прокафедральному соборі Святої Софії в Римі (Італія) відбулася панахида за Героями Крут – у поминальній молитві за воїнами, які 106 років тому в нерівній битві біля залізничної станції Крути зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ, схили голови парафіяни та душпастирі.

30 січня 2024

29 січня 2024


Битва за Україну. День сімсот п’ятий

У Силах безпеки і оборони запроваджено 18 нових стандартів НАТО. Петер Сійярто в Ужгороді: Угорщина підтримувала та буде підтримувати територіальну цілісність і суверенітет України


Діаспора приєдналася до вшанування Героїв Крут

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з багатомільйонною українською діаспорою вшановують Героїв Крут – сміливих українських воїнів, які 106 років тому в нерівній битві біля залізничної станції Крути на Чернігівщині зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ.

30 січня 2023

29 січня 2023


Світовий конгрес українців вшановує Героїв Крут

Світовий конгрес українців (СКУ) та українці з усього світу вшановують Героїв Крут – сміливих українських воїнів, які 105 років тому у нерівній битві біля залізничної станції Крути на Чернігівщині зупинили на кілька днів наступ російських більшовиків на Київ.


Сьогодні - День пам’яті Героїв Крут

У грудні 1917 року уряд радянської росії розпочав відкриту агресію проти Української Народної Республіки. Більшовиків надзвичайно дратувало проголошення Україною самостійності.

16 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-