Герої Крут

16 лютого 2022

31 січня 2022

30 січня 2022


Представник СКУ в Україні віддав шану Героям Крут

Директор Представництва Світового конґресу українців (СКУ) в Україні Сергій Касянчук віддав шану Героям Крут, які загинули, добровільно захищаючи молоду українську державу у нерівному бою з російськими більшовицькими військами 29 січня 1918 року.

29 січня 2022


У Запоріжжі відбулася смолоскипна хода пам'яті героїв Крут

Кілька сотень запорожців із прапорами України, прапорами бойових підрозділів, із смолоскипами та фаєрами пройшли містом на вшанування пам'яті студентів, які 104 роки тому загинули в боях під станцією Крути на Чернігівщині.


Пам'ять загиблих героїв вшанували на місці бою під Крутами

На мітингу, який пройшов 29 січня на місці легендарного бою під Крутами в Чернігівській області, промовці говорили як про зовнішнього, так і внутрішнього ворога, а також необхідність консолідувати зусилля задля опору загрозам з боку північного сусіда.


Світовий конґрес українців вшановує пам’ять Героїв Крут

Світовий конґрес українців (СКУ) і багатомільйонна світова українська діаспора вшановують пам’ять Героїв Крут – сотень добровольців, які ціною свого життя захищали молоду українську державу в нерівному бою з російськими більшовицькими військами 29 січня 1918 року.

29 січня 2021


У Львові вшанували пам'ять героїв Крут

У Львові на Личаківському кладовищі, де поховані учасники бою під станцією Крути 1918 року Ігор Лоський та Андрій Лазаренко, відбулися заходи на вшанування пам'яті героїв Крут.

28 січня 2021


У день Героїв Крут музей меморіалу проводитиме екскурсії тільки надворі

Екскурсії, які 29 січня проводитиме музей меморіального комплексу "Пам’яті Героїв Крут" – філії Національного військово-історичного музею на Чернігівщині, – через карантинні обмеження відбуватимуться тільки надворі.

01 лютого 2020

30 січня 2020


У Світовому конґресі українців вшанували пам’ять Героїв Крут

Cвітовий конґрес українців (СКУ) разом з багатомільйонною українською діаспорою вшановує пам’ять Героїв Крут, які загинули, добровільно захищаючи молоду Українську державу під час нерівного бою з більшовицькою армією 29 січня 1918 р. 

29 січня 2020


Пам’ять загиблих героїв вшанували на місці легендарного бою під Крутами

На урочистих заходах із вшанування пам'яті Героїв Крут, що відбулися у Чернігівській області на місці легендарного бою, сьогодні згадували всіх воїнів, які загинули в боях за незалежність України.


У Харкові 500 правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час смолоскипного маршу

У Харкові під час смолоскипного маршу, присвяченого 102-й річниці битви під Крутами, охорону правопорядку забезпечуватимуть 400 поліцейських та 100 військовослужбовців Національної гвардії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-