Чехія прийняла двох учасників АТО для реабілітації

Чехія прийняла двох учасників АТО для реабілітації

1010
Укрінформ
Двоє учасників АТО з ампутованими кінцівками вирушили 24 січня  на тижневу медичну реабілітацію до міста Острава (Чеська Республіка).

Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

“24 січня до Києва на військовий аеродром прибула чеська делегація на чолі із заступником голови Сенату Чеської Республіки Іржі Шестаком з метою реалізації проекту реабілітації учасників АТО в Чехії... Два ветерани АТО з ампутованими кінцівками Віталій Легуша та Олег Федорчук сьогодні тим же літаком відправились на тижневу медичну реабілітацію до міста Острава”, - йдеться у повідомленні.

Як заявив Шестак, Чехія хоче допомогти солдатам, які воюють на території України: “Тим, хто має складні ампутації і вимагає якісного медичного догляду, сьогодні надаємо можливість медичної реабілітації у реабілітаційно-санаторному центрі “Дарков”, що поблизу міста Острава. Нині це лише два ветерани, проте це тільки початок. Сподіваюсь, що цей пілотний проект буде і в подальшому працювати”.

Читайте також: У США колядники зберуть кошти на реабілітацію українських бійців

Шанс оздоровитися і продовжувати насолоджуватися життям, а головне відчути себе якнайкраще, для ветеранів АТО подарував Благодійний фонд “REGI Base". “Наш Фонд з 2011 року допомагає чеським військовослужбовцям. Нині ми раді, що отримали можливість попрацювати з українцями. Я вірю, що військовослужбовці приїдуть повністю реабілітованими і якнайскоріше повернуться до нормального життя”, - заявив один із засновників Фонду Гінек Чех.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-