Агентству з розшуку активів вдалося вилучити "квартиру Клименка"

Агентству з розшуку активів вдалося вилучити "квартиру Клименка"

2055
Ukrinform
Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, попри спротив окремих осіб, таки прийняло в управління квартиру в центрі Києва відповідно до рішення суду.

Про це повідомляє прес-служба АРМА

"Національне агентство, виконуючи ухвалу слідчого судді Печерського суду районого суду міста Києва, прийняло в управління квартиру в одному з житлових комплексів міста Києва, та передало її в управління компанії-управителю за договором", – йдеться в повідомленні відомства на сторінці у Facebook.

"Завдяки спільним злагодженим діям працівників Національного агентства та правоохоронних органів вдалося подолати багатогодинний супротив, затягування часу і фізичні перешкоди з боку третіх осіб під час передачі квартири в управління компанії-управителю", – повідомили в агенстві.

Читайте також: Співробітників Нацагентства з розшуку активів не пускають до квартири Клименка

Раніше повідомлялось, що невідомі особи чинили перешкоди та супротив представникам Національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання ухвали суду та передачі квартири в управління Національному агентству.

Йдеться про квартиру, передану в управління Національному агентству відповідно до ухвали Печерського районного суду міста Києва. Згідно з інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно власником помешкання є ТОВ "Компанія з управління активами Ексельсіор".

Ймовірно, йдеться про конфіскацію майна, яке фігурує в розслідуванні корупційної діяльності екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>