Україна не має прострочених боргів за рішеннями ЄСПЛ – Мін'юст

Україна не має прострочених боргів за рішеннями ЄСПЛ – Мін'юст

Укрінформ
На сьогодні Україна не має прострочених боргів з виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Про це заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Бернацька під час прес-конференції у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На виконання рішень ЄСПЛ за останні 10 років узагалі було сплачено 1 млрд 892 млн грн, а за період з 2014 по 2017 рік якраз 1 млрд 483 млн грн. Це свідчить про те, що в цей період часу нам вдалося не тільки погасити всі заборгованості, які були на той момент, ми можемо відверто констатувати, що на сьогоднішній день ми не маємо прострочених боргів за рішеннями ЄСПЛ. Все виконується вчасно в рамках трьох місяців після винесення рішення", - зазначила Бернацька.

Вона підкреслила, що це "шалений прогрес, який був визнаний ЄСПЛ і Радою Європи".

Читайте також: ЄСПЛ пропонує Росії виплатити багатотисячну компенсацію Дадіну

"Історично ми були завжди на першому місці. Але це перше місце з кінця, коли в нас була найбільша кількість скарг проти України. Бо в нас було багато невиконаних рішень, нові надходили... На сьогоднішній день хочемо повідомити, що ми знаходимося на 5 місці. І ми обігнали з вами і Росію, і Румунію, і Угорщину. Таким чином ми показуємо дуже позитивний результат. І сподіваємося, це буде відбуватися і в подальшому", - підкреслила перший заступник міністра.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-