SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На Луганщині презентували патріотичні комікси «Пригоди Микитки» - 22.01.2018 18:38 — Новини Укрінформ
На Луганщині презентували патріотичні комікси «Пригоди Микитки»

На Луганщині презентували патріотичні комікси «Пригоди Микитки»

Фото
1381
Ukrinform
На Луганщині презентували патріотичні комікси «Пригоди Микитки».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Війна – це найбільше лихо, яке може випасти на долю людини і долю країни. Українці – миролюбна нація, однак протягом усієї своєї історії змушені захищати рідну країну від загарбників. І ми хотіли розповісти доступною мовою коміксів, що відбувається серед тих хлоп’ят, які знаходяться і в Кримському, і в Станиці Луганській, і в інших селах на лінії розмежування вогню», - сказав керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз після презентації.

Патріотичні комікси для дітей до Дня Соборності / Фото: Станіслав Михайлов. Укрінформ

За його словами, на виготовлення та друк семитисячного накладу коміксів з обласного бюджету виділено 400 тис. гривень. 

Читайте також: Біля КПВВ з окупованим Кримом розгорнули 60-метровий прапор України

На сторінках цього графічного оповідання змальовано історію маленького хлопчика Микитки, який є свідком жахливих подій збройної агресії Росії проти України. Головному герою, батьків якого викрали і утримують під вартою бойовики, дали прихисток наші військовослужбовці. Звучать реальні географічні назви: Кримське, Трьохізбенка, Новотошківське.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-