SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Інструктори з Британії тренують українських військових правоохоронців - 09.01.2018 19:43 — Новини Укрінформ
Інструктори з Британії тренують українських військових правоохоронців

Інструктори з Британії тренують українських військових правоохоронців

Фото
1681
Ukrinform
Британські інструктори розпочали черговий етап підготовки українських військових правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Протягом 2 тижнів на базі Навчального центру Військової служби правопорядку у ЗС України інструктори з Великої Британії тренуватимуть понад 30 слухачів, які вдосконалюватимуть професійну майстерність, набуватимуть нових знань та навичок з ведення оборонних дій в міських умовах та протидії саморобним вибуховим пристроям.

"Наші військовослужбовці здобули чималий досвід здійснення професійної діяльності в районі проведення антитерористичної операції, і переконаний, що вони мають чим поділитися з нашими міжнародними партнерами", - зазначив начальник Центру майор Олег Керницький.

Інструктори з Британії тренують українських військових правоохоронців

За його словами, відкриття чергового етапу навчання засвідчує незворотність реформ в оборонній сфері нашої держави та наближення Збройних Сил України до європейських стандартів.

Зазначається, що іноземні інструктори співпрацюють з оборонним відомством в рамках операції "Орбітал" і вже провели чимало різнопланових тренінгів та курсів для українських військовослужбовців.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-