Суд вивчає докази у справі за позовом Саакашвілі проти ДМСУ

Суд вивчає докази у справі за позовом Саакашвілі проти ДМСУ

Укрінформ
Окружний адмінсуд Києва під час розгляду позову екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі до ДМСУ по суті розпочав стадію дослідження доказів щодо рішення про відмову Саакашвілі в наданні статусу біженці.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Переходимо до стадії дослідження доказів у справі", - заявила суддя Тетяна Скочок після заслуховування сторін позивача та відповідача.

Зокрема, адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що в Саакашвілі досі лишається необхідність у додатковому захисті, в чому було відмовлено рішенням Управління Державної міграційної служби у Київській області.

Водночас представники відповідача вважають, що позов не підлягає задоволенню.

Засідання Окружного адміністративного суду м. Києва з розгляду позову Михайла Саакашвілі до Державної міграційної служби Київської області / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Як повідомлялося, Саакашвілі вимагає визнати протиправним та скасувати рішення міграційної служби від 1 листопада 2017 року про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту.

Як відомо, у липні 2017 року Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. У серпні Головна прокуратура Грузії направила запит про екстрадицію Саакашвілі. Екс-президент Грузії заявляв, що готує клопотання до Мін'юсту, в якому наведе аргументи, чому його не можна екстрадувати на батьківщину.

Читайте також: Суд переніс розгляд скарги прокуратури щодо Саакашвілі

1 листопада Управління ДМС в Київській області ухвалило рішення "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту".

5 грудня Саакашвілі був затриманий в Києві. Йому інкримінують сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності (ч. 2. ст. 256 Кримінального кодексу України).

11 грудня Печерський районний суд Києва відпустив Саакашвілі на час розслідування, не обравши йому ніякого запобіжного заходу.

15 грудня Генеральна прокуратура подала скаргу до Апеляційного суду Києва на відмову попередньої судової інстанції відправити Саакашвілі під домашній арешт.

На засіданні 22 грудня Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на 3 січня.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-