Пенсії для військових: Рева заявив про старт реформи навіть без рішення Ради

Пенсії для військових: Рева заявив про старт реформи навіть без рішення Ради

Укрінформ
Міністр соцполітики Андрій Рева заявив про старт реформи пенсійного забезпечення працівників силових відомств з першого січня 2018 року навіть у тому випадку, якщо Верховна Рада не встигне розглянути відповідний закон до кінця цього року.

Про це інформує прес-служба відомства.

"Незалежно від того, коли Верховна Рада ухвалить цей закон, перерахунок пенсій розпочнеться з першого січня 2018 року - в самому законі прописана норма, якою встановлюється перерахунок саме з цієї дати", - заявив Рева.

Таким чином, зазначив він, на людей не вплинуть бюрократичні моменти, пов'язані з процесом розгляду та датою ухвалення закону, проте обов'язковою умовою проведення осучаснення пенсій військовослужбовців та працівників інших силових органів є саме його прийняття Верховною Радою.

Читайте також: Розенко сказав, хто з пенсіонерів отримав найбільшу доплату

"Законом передбачено, що в результаті осучаснення пенсії підвищаться для кожного індивідуально, залежно від стажу та розміру грошового забезпечення, але якщо говорити про середнє підвищення, то воно становитиме 1,5 тисячі гривень. Багато це чи мало? Це суттєво більше, ніж є сьогодні, і, якщо для цивільних пенсія в середньому зросла на 30%, то у військових зростання становитиме у середньому на 62%. Разом з цим, достойних пенсій можна досягнути лише поступово, а тому головним результатом цього закону буде проведення одночасного та щорічного осучаснення військових та цивільних пенсій", - підкреслив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-