Адвокат пояснив, чому Саакашвілі не зможе прийти на допит до СБУ

Адвокат пояснив, чому Саакашвілі не зможе прийти на допит до СБУ

1017
Ukrinform
Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі не зможе з'явитися на допит у Службу безпеки України 22 грудня.

Про це повідомив "Українській правді" його адвокат Руслан Чорнолуцький.

"У нас 22 грудня апеляція на 11:15, тому ми не можемо піти на допит, це – перше, друге – повісток ніяких ми не отримували", - заявив він.

Крім того, за словами юриста, повістка на допит за законом має прийти за три дні до його проведення, але такої повістки сторона Саакашвілі поки що не отримувала "ані на руки, ані поштою, ані на адресу Михайла на Костьольній, 7, ані на мою адресу для листування".

"Ми не відмовляємося йти на допит, ми готові це зробити, але тоді, коли прийде до нас повістка", - зазначив Чорнолуцький.

Він розповів, що йому вже дзвонили з СБУ і пропонували прийти на допит 22 грудня, але він їм сказав, що, на жаль, у цей день Саакашвілі не зможе через апеляцію, розгляд якої може затягнутися на 8 годин.

"Тепер ми очікуємо інший день від СБУ і ми очікуємо повістку, яка прийде поштою", - додав адвокат.

Щодо повідомлень в ЗМІ, що Саакашвілі отримав документи на виїзд до Нідерландів, Чорнолуцький сказав: "Я нічого про це не знаю".

Читайте також: Саакашвілі заявив, що даватиме свідчення лише СБУ

Раніше ЗМІ повідомляли, що лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Саакашвілі викликають на допит до Служби безпеки України 22 грудня.

Як відомо, 15 грудня Генеральна прокуратура подала скаргу до Апеляційного суду Києва на відмову попередньої судової інстанції відправити Саакашвілі під домашній арешт.

11 грудня Печерський районний суд Києва відпустив Саакашвілі на час розслідування, не обравши йому жодного запобіжного заходу.

Пізніше стало відомо, що Апеляційний суд Києва призначив дату розгляду скарги Генпрокуратури на відмову заарештовувати Саакашвілі на 22 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-