Німеччина порахувала допомогу Україні: €800 мільйонів за три роки

Німеччина порахувала допомогу Україні: €800 мільйонів за три роки

Укрінформ
Протягом 2014-2016 років загальна підтримка України з боку Німеччини становила понад 800 млн євро в позиках та грантах.

Про це заявив заступник голови місії Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Біндсейл під час прес-конференції в Укрінформі.

“Ми надаємо багато практичної допомоги Україні. Наприклад, протягом 2014-2016 років загальна підтримка становила понад 800 млн євро в позиках та грантах”, - сказав він.

Крім того, додав німецький дипломат, уряд ФРН надає велику допомогу Україні в рамках ЄС та міжнародних фінансових інституцій.

Біндсейл зазначив, що Німецький державний банк розвитку (KfW) підтримує розвиток України. Зокрема, зусилля Німеччини стосуються таких сфер, як сталий розвиток та енергоефективність, агробізнес, децентралізація, дослідницькі програми, наука, громадянське суспільство, незалежні ЗМІ.

Читайте також: Німеччина виділила понад €14 мільйонів на водну інфраструктуру для Донбасу

Також ФРН бере активну участь у зменшенні впливу наслідків конфлікту на сході України. “У сфері гуманітарної підтримки Німеччина є найбільшим донором в Україні. Ми надавали на двосторонній основі допомогу на рівні 75 млн євро з самого початку конфлікту у 2014 році”, - сказав він.

Дипломат наголосив, що, незважаючи на зміни в уряді ФРН, підтримка України триватиме.

Як повідомляло агентство, у вівторок було презентовано новий проект, згідно з яким уряд Німеччини надав Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) додатково 14,3 млн євро для поліпшення постійного доступу до води для громад, які проживають вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-