МВФ закликає владу України захистити незалежність НАБУ й САП

МВФ закликає владу України захистити незалежність НАБУ й САП

Укрінформ
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард висловила занепокоєння з боку Фонду щодо ситуації, яка склалася в Україні навколо НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Відповідну заяву МВФ поширив у середу, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми глибоко стурбовані недавніми подіями в Україні, які можуть погіршити прогрес, досягнутий у створенні незалежних інституцій, що борються з корупцією на високому рівні, включаючи Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізованну антикорупційну прокуратуру»,- заявила глава МВФ.

Вона підкреслив, що боротьба з корупцією є ключовою потребою для українського суспільства та «має вирішальне значення для досягнення міцного й стабільного зростання».

Читайте також: ФБР пояснила, як працюють її агенти в НАБУ

Крім того, вона нагадала, що це є частиною зобов'язань уряду за програмою МВФ.

"Ми закликаємо українську владу та парламент захистити незалежність НАБУ та САП. Ми також наполегливо закликаємо владу швидко просуватися з прийняттям законодавства, щоб оперативно впровадити незалежний антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи, що є необхідним для надійного вирішення справ з корупції на високому рівні», - наголосила глава МВФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-