ФБР пояснила, як працюють її агенти в НАБУ

ФБР пояснила, як працюють її агенти в НАБУ

Заява
3566
Ukrinform
Федеральне бюро розслідувань надало офіційну заяву з приводу характеру роботи цієї державної агенції США в Україні.

Про це повідомляє Українська служба "Голосу Америки", яка отримала відповідь на запит до ФБР.

"У червні 2016-го року, ФБР та НАБУ ухвалили Меморандум щодо порозуміння. Цей меморандум дозволяє ФБР надавати НАБУ та Спеціалізованній антикорупційній прокуратурі (САП) допомогу у сфері розслідувань, підготовки розвитку. ФБР дотримується законів України і ніколи не працює за межами, визначеними Меморандумом щодо порозуміння. Співробітники ФБР працюють за цим напрямком у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі на підтримку відносин між сторонами. Ці спеціальні агенти та аналітики не є оперативними (are not operational - мова оригіналу) працівниками. Будь-які заяви про протилежне - неправдиві”, - йдеться в заяві.

Читайте також: Луценко назвав заяви Ситника щодо ФБР маніпуляцією

У ФБР запевнили, що для них викорінення корупції є пріоритетом.

“І ми постійно працюємо з нашими партнерами у правоохоронних агенціях в цілому світі, щоб розслідувати корупцію та надати допомогу, коли нас про це просять. Ми цінуємо наші відносини з НАБУ та САП і вважаємо, що їх співробітники - професіонали та заслуговують на довіру. НАБУ та САП - це молоді організації, які зіткнулись із великими викликами у роботі, яку вони здійснюють для України. ФБР буде і надалі надавати НАБУ та САП підтримку та допомогу, яка їм необхідна у їх важливій роботі заради народу України", - йдеться у відповіді.

Пізніше ФБР додали до тексту заяви наступне речення: "У боротьбі з корупцією усі правоохоронні органи мають працювати спільно".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>