Японія із січня спростить візові вимоги для українців

Японія із січня спростить візові вимоги для українців

Оновлено
Укрінформ
У четвер, 9 листопада, міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з державним міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане. Зустріч відбулася у рамках візиту К.Накане в Україну для участі в заходах Року Японії в Україні.

Про це повідомляє прес-служба МЗС

"Обидві сторони підтвердили налаштованість до подальшого поглиблення співпраці в усіх сферах. У цьому зв’язку К.Накане повідомив про прийняте японською стороною рішення щодо спрощення з 1 січня 2018 року візових вимог для громадян України для короткострокових візитів в Японію", - йдеться у повідомленні. 

Спрощення візових вимог сприятиме поліпшенню умов для туристів, підприємців, громадян, які повторно відвідують Японію, забезпечать подальше зміцнення міжлюдських контактів.

Читайте також: Канадська опозиція виступає за скасування віз для українців

Зокрема, під час переговорів сторони обговорили питання порядку денного співробітництва між Україною та Японією на двосторонньому та багатосторонньому рівнях, зокрема, інтенсифікацію політичного діалогу, розвиток економічного співробітництва, проблематику КНДР. Павло Клімкін поінформував японського Державного міністра про ініціативи української сторони в рамках ООН.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, Кадзуюкі Накане наголосив, що вже з 1 січня 2018 українці зможуть отримати багаторазову візу для поїздок до Японії без надання “документів від гаранта”.

Кадзуюкі Накане підкреслив, що завдяки такій лібералізації візи вдасться отримувати значно легше, і висловив сподівання, що більше українців відвідуватимуть Японію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-