В Ощадбанку сказали, де лежать арештовані гроші Онищенка

В Ощадбанку сказали, де лежать арештовані гроші Онищенка

Укрінформ
Ощадбанк спростовує повідомлення, що з його рахунків безслідно зникли арештовані $156,8 млн, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаній з нардепом-втікачем Олександром Онищенком.

Про це Укрінформ повідомили в прес-службі Ощадбанку.

"Згідно з Кримінальним кодексом спецконфіскація застосовується за рішенням суду шляхом повернення всіх активів у власність держави. Що й було зроблено Ощадбанком у чіткій і безумовній відповідності з вимогами законодавства. Кошти знаходяться на рахунках Держказначейства", - наголошується в повідомленні.

Зазначається, що посадові особи Ощадбанку надали детективам НАБУ вичерпну інформацію відповідно до чинного законодавства та діючих обмежень, встановлених Генеральною прокуратурою України. "Додаткова інформація щодо виконання судових рішень у частині застосування спецконфіскації та перерахування коштів може бути надана Генеральною прокуратурою України та Держказначейством", - уточнили також в Ощадбанку.

Читайте також: Луценко спростовує зникнення мільйонів Онищенка з Ощадбанку

Як повідомлялось, сьогодні Національне антикорупційне бюро України повідомило, що з рахунків у ПАТ "Державний ощадний банк України" зникли близько 156,8 млн доларів США та 218,1 тис. грн, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаній з нардепом-втікачем Олександром Онищенком та були арештовані за рішенням суду.

За твердженням НАБУ, детективи допитали посадових осіб банку, проте посадовці не надали жодних відомостей на підтвердження перерахування вказаних сум в рахунок держбюджету, посилаючись на заборону розголошувати ці відомості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-