НАЗК наступного року перевірить

НАЗК наступного року перевірить "лотерейне щастя" Ляшка

Укрінформ
Національне агенство з питань запобігання корупції перевірить лотерейний виграш у сумі 571 тисяча гривень народного депутата та лідера Радикальної партії Олега Ляшка наступного року, під час перевірки декларацій за 2017 рік.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит "Української правди".

Зазначається, що відповідно до статті 48 Закону Україну "Про запобігання корупції", лотерейні виграші на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, повідомлення про які Ляшко подав до Єдиного державного реєстру декларацій 24 жовтня, будуть перевірені під час повної перевірки щорічної декларації за 2017 рік.

"Разом з тим, зважаючи на обмеження, встановлені статтею 23 Закону щодо одержання подарунків, відповідно до статей 251, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статей 12-13 Закону, Національне агентство проводить збір фактичних даних, на основі яких буде встановлено наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією", - сказано у відповіді НАЗК.

Читайте також: Ляшко каже, що й раніше "заробляв" ставками на спорт

Як відомо, 24 жовтня Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї на загальну суму в 571 045 гривень.

В представництві Української національної лотереї відмовилися коментувати виграші Ляшка чи інших гравців, заявивши, що це конфіденційна інформація.

25 жовтня у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що найближчим часом перевірять декларацію Ляшка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-