Е-декларації: НАЗК направило до суду протокол на екс-співробітника ДФС

Е-декларації: НАЗК направило до суду протокол на екс-співробітника ДФС

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол про несвоєчасне подання без поважних причин декларації колишнім співробітником Державної фіскальної служби України Віталієм Чередниченком.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК 

"Віталій Чередниченко звільнений з посади головного державного інспектора відділу багатостороннього митного співробітництва та з питань євроінтеграції управління митного співробітництва Департаменту міжнародних зв’язків Державної фіскальної служби України 3 листопада 2016 року. Він був зобов’язаний наступного року подати декларацію у терміни, визначені законодавством (до 1 квітня 2017 року - ред.). Чередниченко подав декларацію за 2016 рік після нагадування НАЗК лише 28 серпня 2017 року", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: У НАЗК пояснили, як правильно повідомляти про корупцію

У НАЗК нагадали, що Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.块

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-