Нова українська школа: У пілотних класах вчитимуться за методикою LEGO

Нова українська школа: У пілотних класах вчитимуться за методикою LEGO

16616
Ukrinform
У пілотних школах проекту "Нова українська школа" учні навчитимуться за методикою LEGO, яку з 2018-го планують поширити на всі школи.

Про це домовилися під час зустрічі міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та генеральний директор The LEGO Foundation Джон Гудвін, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"100 пілотних шкіл забезпечать методикою LEGO, а до перенавчання вчителів, що братимуть 2018-го перший клас Нової української школи, долучаться тренери The LEGO Foundation. Так, у другому півріччі 100 шкіл, які зараз пілотують новий стандарт початкової освіти, отримають набори "Шість цеглинок". Ними мають забезпечити кожну дитину в експериментальних класах",  - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Гриневич анонсувала новий стандарт початкової освіти

За словами Гудвіна, «Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.

«Ми дуже зацікавлені в співпраці, тому що справді хочемо змінити нашу школу і підхід до навчання. Насамперед, це стосується початкової школи, з якої в наступному навчальному році почнеться реформа і діти підуть в перший клас Нової української школи. Нам потрібно забезпечити її новим обладнанням і новими методиками, зокрема, навчання через гру, яке впроваджує у своїх проектах LEGO», – відзначила Гриневич.

Читайте також: Закон про освіту дозволив директорам шкіл самим звільняти вчителів

Вона також наголосила, що водночас із забезпеченням методиками так само важливо навчити педагогів їх використовувати – як і коли з ними можна працювати, на що вони спрямовані. Гудвін погодився долучити їхніх тренерів до такого навчання.

Для перенавчання 22 тис. вчителів, які наступного року братимуть перший клас, буде 2 модулі. Перший – для дистанційного курсу, який МОН планує запустити на початку 2018-го. У ньому будуть презентовані методики навчання через гру для початкової школи. Другий модуль буде розрахований на тренерів, які готуватимуть вчителів під час очного етапу. У ньому усі методики розглядатимуться на практиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>