Роздержавлення ЗМІ: спілка журналістів обіцяє новий список ворогів реформи�

Роздержавлення ЗМІ: спілка журналістів обіцяє новий список ворогів реформи

893
Ukrinform
Процес реформування комунальних ЗМІ в деяких областях стикається з перешкодами з боку влади. Тож секретаріат НСЖУ має намір оприлюднити новий список тих, хто протидіє реформі.

Таке рішення було прийняте на засіданні секретаріату, повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо. 

"Серед тривожних тенденцій – перешкоджання реформуванню з боку влади, звільнення редакторів... Також під час реформи виникають питання щодо майна редакції. Наприклад, є випадки в Кіровоградській і Рівненській областях, де місцева влада не приймає рішення про передачу майна. Складна ситуація і там, де існують так звані об’єднані редакції, де спільно працюють ТРК і газета. Засновники часто не хочуть приймати рішення про відокремлення газет. Секретаріат НСЖУ вирішив до кінця року оприлюднити новий список ворогів реформування преси – тих посадовців, які саботують закон про реформування", - ідеться в повідомленні. 

Читайте також: Підтримка місцевих ЗМІ: Держкомтелерадіо пропонують зібрати експертів

Водночас зазначається, що найкраще процес роздержавлення проходить у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Сумській, Запорізькій та Харківській областях. Донецька та Луганська області – одні з тих, де найменша кількість комунальних видань уже пройшла процес реформування. Також мало реформованих газет на Волині, в Закарпатській, Київській, Одеській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Чернігівській областях. 

Секретаріат НСЖУ ухвалив рішення провести громадське обговорення щодо особливостей реформування газет на Донеччині та Луганщині. Адже це питання не тільки виживання редакцій, а й доступу людей до інформації. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-