В Україні може з'явитися «канадська поліція»

В Україні може з'явитися «канадська поліція»

Укрінформ
Міністерство внутрішніх справ України хоче запустити пілотний правоохоронний проект, що працюватиме за канадським прикладом.

Про це за підсумками свого візиту до Канади розповів кореспондентові Укрінформу державний секретар МВС Олексій Тахтай.

«Дуже цікавий підхід, який викликав дуже багато думок, – це поштовх від правоохоронної системи до безпеки і благополуччя громади... Досвід Торонто є дуже цікавим у цьому аспекті, можливо, ми зможемо це інтерпретувати спочатку як пілотний проект, а потім уже і як всезагальну систему в Україні», - сказав Тахтай.

Читайте також: Канада допоможе запустити Поліцейську академію в Україні

Він пояснив, що у Канаді до здійснення «заходів із підтримання безпеки і блогополуччя громади» задіяні усі служби, а не лише правоохоронні.

«Для розв’язання проблематики громади поліцейські питання дають 50%, але безпосередньо від дій самої поліції залежить лише 10%. Треба залучення усіх інших служб», - зазначив державний секретар.

Як повідомляв Укрінформу, минулого тижня у Канаді перебувала делегація МВС України. Учасники делегації мали змогу ознайомитися із системою поліцейської освіти в Канаді, аби застосувати кращі практики у новоствореній Поліцейській академії України. Разом із державним секретарем МВС, у Канаді побував начальник Національної поліції України Сергій Князєв, його заступник Костянтин Бушуєв, в.о. директора Поліцейської академії України Ірина Зелена та інші посадовці системи МВС.

Нагадаємо: 5 липня голова Національної поліції Сергій Князєв підписав наказ про створення Поліцейської академії. Перший набір буде 500 поліцейських, а в подальшому планується прийняти до Академії 1000 - 1200 курсантів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-