У Мін’юсту заберуть “невластиві” йому функції з керування в’язницями

У Мін’юсту заберуть “невластиві” йому функції з керування в’язницями

3142
Ukrinform
Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення виконавчої служби, якій будуть передані повноваження з управління пенітенціарною системою України.

Про це в інтерв'ю DT.UA повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Таким чином міністр прокоментував запитання про реформування Міністерства юстиції, до складу якого увійшли кілька департаментів ліквідованої пенітенціарної служби. Зараз Мін'юст виконує невластиві йому функції: безпосередньо керує сотнями в'язниць; підприємств, на яких працюють в'язні; медичних закладів, у яких вони лікуються, тощо.

"На позаминулому Кабміні ми прийняли рішення про створення виконавчої служби. Думаю, їй і буде передано всі ці повноваження, які ви абсолютно правильно вважаєте невластивими. Це буде окрема юридична особа, яка вирішуватиме весь комплекс завдань, крім формування політики у сфері пенітенціарної служби", - зазначив Саєнко.

Читайте також: Посадовця Пенітенціарної служби підозрюють в організації катувань - Луценко

Як повідомлялося, 13 вересня уряд схвалив розроблену Мін'юстом концепцію подальшого реформування пенітенціарної системи, яка передбачає значні зміни українського законодавства.

Зокрема – в системі виконання покарань будуть створені три відомства, покликані виконувати специфічні функції, не властиві Мін'юсту: "Адміністрація державної кримінально-виконавчої служби", "Центр пробації" та "Центр охорони здоров'я".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>