Форум видавців: у Львові "тітушки" зірвали презентацію книги

Форум видавців: у Львові "тітушки" зірвали презентацію книги

Фото, відео
4637
Ukrinform
Презентацію збірки статей «Ліва Європа» довелося скасувати організаторам львівського Форуму видавців. Вони стверджують, що захід зірвали праворадикали.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в оргкомітеті Форуму.

«Презентація «Лівої Європи» мала відбутися в кав'ярні Libraria. На цей захід прийшло близько 50 людей спортивної статури, що намагались його зірвати»,- зазначили організатори.

За їхнім твердженням, праворадикали забарикадувалися у приміщенні і нікого туди не впускали. Не змогли туди потрапити представники лівих радикальних організацій, які хотіли взяти участь в обговоренні. Довелось втрутитись поліції.

Читайте також: У Львові скасували презентацію книги "Майя і її мами"

Самі ж праворадикали зазначили, що Форум видавців відкритий для всіх, будь-яка людина може потрапити на його заходи. А їхні дії неправильно трактували.

Фото, відео: facebook.com/khrystyna.morozova

«Ліва Європа» – це збірка статей, що описує і аналізує історію та сьогодення соціальних рухів в країнах Європейського Союзу, альтернативних до чинного неоліберального порядку.

Як повідомлялось, раніше в рамках Форуму видавців через погрози праворадикальних організацій у Львові було скасовано презентацію дитячої книжки Лариси Денисенко «Майя і її мами», в якій розповідається про різні типи «нетрадиційних» родин. Організаторам та народним депутатам довелося звернутися до Служби безпеки з вимогою гарантувати захист учасників обговорення твору під час панельної дискусії «Жінка в темі». Вона відбулась у «Львівській копальні кави», де обійшлося без ексцесів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-