Викраденого українця Гриба відвезли із СІЗО Краснодара в лікарню - батько

Викраденого українця Гриба відвезли із СІЗО Краснодара в лікарню - батько

Укрінформ
Викраденого на території Білорусі українця Павла Гриба з невідомих причин відвезли із СІЗО російського Краснодара у лікарню.

Про це Укрінформу повідомив батько хлопця Ігор Гриб.

«Ми знаємо лише те, що Павла направили із СІЗО в лікарню, але з яких саме причин - невідомо», - сказав він.

Батько 19-річного ув'язненого додав, що українська сторона направила лист-звернення до Росії із проханням допустити комісію лікарів від Міністерства охорони здоров'я для обстеження його сина. 

Читайте також: У МЗС Білорусі заявляють, що про викрадення Гриба знають лише зі ЗМІ

«У Павла досить рідкісне захворювання, і не всі лікарі можуть оцінити стан його здоров'я. Досі ми не отримали відповіді і наші лікарі не мали змогу обстежити його» , - зазначив Ігор Гриб.

Він також повідомив, що станом на п'ятницю не отримано дозволу російської сторони на відвідування Павла у СІЗО. «Лише вчора, єдиний раз за весь час утримання Павла, консули змогли передати йому необхідні особисті речі», - зазначив Ігор Гриб.

Як повідомлялось, Павло Гриб зник 24 серпня в Білорусі, куди поїхав зустрітися з дівчиною, з якою, за словами батька Ігоря Гриба, познайомився в інтернеті.

Білоруські силовики тривалий час заявляли, що Гриба у них немає. Проте згодом прикордонники визнали факт перетину ним українсько-білоруського кордону.

Пізніше з'ясувалося, що Гриб перебуває у краснодарському СІЗО №5 за звинуваченням у тероризмі.

Правоохоронні органи Краснодара заарештували Гриба до 17 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-