Росія прагне

Росія прагне "заморозити" конфлікт на Донбасі — Маломуж

1226
Укрінформ
Під виглядом мирних ініціатив для Донбасу Росія прагне заморозити цей конфлікт та створити передумови для довгострокової дестабілізації України.

Про це заявив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії, голова громадської організації "Народні збори України" Микола Маломуж під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Україна на межі нових випробувань. До чого призведе загострення політичного протистояння?".

“Наразі пропонуються різні інструменти, починаючи від введення “голубих касок”. Але і цим проблема не вирішується. Відомо, що в планах російського президента під видом мирних ініціатив брати далі під контроль ці регіони, як змінити кадри на цих підконтрольних територіях, заморозити на довгий період цей регіон і створити передумови для довгострокової дестабілізації України”, - сказав Маломуж.

На його думку, наразі Українська держава переживає черговий етап кризи, що, особливо, проявилося після останніх подій навколо Міхеїла Саакашвілі. В суспільстві присутнє велике напруження, велика радикальна домінанта, що несе загрози стабільності держави.

Читайте також: Доба в АТО: 25 ворожих обстрілів, поранений український боєць

З огляду на це, переконаний Маломуж, громадськості потрібно згуртуватися навколо нових лідерів, які здатні протистояти нинішнім викликам і запропонувати антикризову програму. Він анонсував, що 27 жовтня в “Українському домі” відбудеться засідання “Народних зборів України”, де будуть прийматися подальші рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-