SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Rapid Trident-2017: українські й американські авіатори перейшли до практичних занять - 14.09.2017 14:47 — Новини Укрінформ
Rapid Trident-2017: українські й американські авіатори перейшли до практичних занять

Rapid Trident-2017: українські й американські авіатори перейшли до практичних занять

Фото
568
Ukrinform
Учасники авіаційної складової українсько-американських навчань "Rapid Trident-2017" приступили до відпрацювання практичної сторони занять.

Про це інформує прес-служба Міністерства оборони України.

"На аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка учасники авіаційної складової українсько-американських командно-штабних навчань "Rapid Trident-2017" приступили до відпрацювання практичної сторони занять", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Порошенко не відвідає VIP-день Rapid Trident-2017 на Яворівському полігоні

Керівники занять сержанти Військово-Повітряних Сил США Джерардо Лозано (Gerardo Lozano) та Рамон Роблес (Ramon Robles) на практиці показали українським військовослужбовцям як правильно компонувати вантажі для їх подальшого завантаження на літак, а також роботу з автовантажним підйомником.

Українсько-американські навчання "Rapid Trident-2017"

"Варто зазначити, що деякі складові процесу в американських ВПС проходять дещо по-іншому. Для прикладу, кожна одиниця вантажу на палетці має бути маркована (підписана) та внесена до загального списку вантажу. Таким чином спрощується і пришвидшується проходження митних процедур", - зазначили в МОУ.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>