Бійня під Радою: розгляд справи перенесли через хворобу присяжного

Бійня під Радою: розгляд справи перенесли через хворобу присяжного

759
Укрінформ
Шевченківський районний суд міста Києва переніс розгляд справи про події у серпні 2015 року біля Верховної Ради на 26 вересня через відсутність присяжного. 

Про це повідомляє Радіо Свобода

"Сьогодні один із присяжних не прибув, і це, безумовно, підстава для відкладення засідання. Чому? Бо у разі, якщо він зараз не приходить, а потім щось трапиться знову і когось треба буде замінити, то ним замінити буде вже не можна, бо він не був на якомусь із засідань", – пояснив Олександр Свиридовський - адвокат підозрюваного Ігоря Гуменюка.

Як пояснили у суді, присяжний не з’явився на засідання через хворобу.

Читайте також: Бійня під Радою: Геращенко сподівається, що Гуменюк отримає довічне

У свою чергу прокурор відділу Генеральної прокуратури Сергій Герасим повідомив, що під час наступного судового засідання має розпочатися розгляд справи по суті.

«З наступного засідання, я сподіваюся, ми нарешті почнемо слухати справу по суті, зачитаємо обвинувальний акт, визначимося з порядком дослідження доказів. І почнемо вже безпосередньо досліджувати докази у справі», – зазначив Герасим.

Як відомо, 31 серпня 2015 року після ухвалення в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації біля парламенту відбулися масові заворушення. Агресивно налаштовані учасники мітингу стали штурмувати парламент, жбурляти бруківку, димові шашки. Також було кинуто бойову гранату. Загинули четверо бійців Нацгвардії, ще близько 150 людей постраждали.

За підозрою в застосуванні гранати затримали колишнього бійця батальйону спецпризначення «Січ» МВС України Ігоря Гуменюка. Підозри у кримінальному провадженні щодо подій 31 серпня оголосили членам партії «Свобода» Юрієві Сиротюку, Едуардові Леонову, Ігореві Швайці та іншим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-