НАТО перевірить українську армію на стандарти Альянсу

НАТО перевірить українську армію на стандарти Альянсу

Укрінформ
До кінця жовтня поточного року планується фіналізувати "інвентарний каталог" засобів ЗС України, які прописані відповідно до критеріїв НАТО.

Про це заявив представник Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Девід Браун під час візиту делегації Альянсу до України, повідомляє прес-служба Міноборони України.

"Йдеться про комплексне бачення того, що є в наявності, які перед нами задачі стоять. Це надасть можливість опрацювати відповіді на ті сценарії, що можуть виникнути у майбутньому", - зазначив Браун.

Крім того, за його словами, наразі опрацьовується посібник для оцінки сил за допомогою якого готуватимуться рекомендації з критично важливих питань для балансування оборонного планування, оцінки наявності ресурсів.

У Міноборони зазначили, що мета візиту полягає в ознайомленні з актуальним станом досягнення обраних Україною Цілей партнерства: "Захід, який триватиме 3 дні до 31 серпня, відбувається в рамках реалізації завдань участі України у Процесі планування та оцінки сил".

Делегація НАТО на чолі з Девідом Брауном проведе серію зустрічей з представниками Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, органів державної влади, в ході яких ознайомиться з актуальним станом досягнення обраних Україною Цілей партнерства на поточний цикл Процесу планування та оцінки сил та обговорить потребу органів державної влади України у додаткових Цілях партнерства на наступний цикл 2018-2019 років.

Читайте також: Порошенко про членство у НАТО і ЄС: Ми це зробимо

"Стратегічна ціль України - отримання членства в НАТО. Це чітко зафіксовано на законодавчому рівні і є вимогою для всіх структур, які повсякденно працюють на досягнення критеріїв щодо членства України в Альянсі, адже ми маємо бути готові до членства в НАТО із прийняттям на це політичного рішення", - зазначив директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МОУ генерал-майор Анатолій Петренко.

Фото: МОУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-