Підручники для 9 класу тепер доступні онлайн

Підручники для 9 класу тепер доступні онлайн

Укрінформ
Міносвіти уперше разом із плановим друком підручників закупило у видавництв електронні версії книг, тож у вільному доступі є повний комплект підручників для 9 класу з усіх предметів, найменувань та авторства, що закуповувалися 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Цього року під час планової закупівлі нових підручників для 9 класу в тендерних вимогах ми прописали, що разом із друкованою версією видавництво має надати МОН електронну версію книги для вільного розповсюдження. Нам треба ще багато працювати як над якістю змісту, так і над візуальним оформленням книг. Це лише перший крок до того, аби згодом запровадити повноцінні мультимедійні підручники, що значно більше відповідають потребам та інтересам сучасних дітей, ніж звичайна паперова книжка», – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Читайте також: Українці в Кенії відкрили безкоштовну школу для дітей нетрів

На сайті Інституту модернізації змісту освіти електронні версії підручників для учнів 9 класів розділені відповідно до навчальних предметів – так їх зручніше шукати.

2017 року загалом було надруковано 228 назв підручників для 9 класу. Загальний наклад – 8 млн 346 тис. 347 примірників на суму 328 млн 449 тис. гривень. Відбір підручників відбувався за участі вчительської спільноти. Сьогодні всі договори на розвезення підручників укладено, і вже 23,7% загального накладу (1 млн 976 тис. 467 примірників) передано на доставку до обласних книжкових баз.

Раніше МОН також розмістило у вільному доступі Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для читання в 1-4 класах. Вона доступна на сайті міністерства.

Завантажити книги можна і на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-