Родичі важкохворих пацієнтів просять Гройсмана знайти додаткові гроші на лікування

Родичі важкохворих пацієнтів просять Гройсмана знайти додаткові гроші на лікування

Укрінформ
Сьогодні, 16 серпня, родичі важкохворих пацієнтів, які потребують лікування за кордоном, передали листа прем'єр-міністру України з проханням розібратися з питанням лікування в іноземних клініках пацієнтів, яким не можуть надати допомогу в Україні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні ми вимагаємо знайти можливість Мінфіну, і щоб прем'єр-міністр  особисто втрутився в ситуацію, і покрити лікування важкохворих пацієнтів з резервного фонду. За нашими підрахунками, щоб пролікувати пацієнтів, які на сьогодні перебувають у черзі і яким не вистачило фінансування, потрібно від 250 до 300 млн грн",  - сказав член ініціативної групи Юрій Андреєв під час проведення акції "Дайте шанс вижити" під стінами Будинку уряду.

За його словами,  МОЗ при ухваленні ВР змін до бюджету просив на ці цілі 420 млн грн, втім потім ця сума скоротилася до 186 млн грн. Їх вистачило на те,  щоб надати інформаційні листи про гарантію оплати лікування для 47 пацієнтів. Всього в черзі на лікування, за словами Андреєва, 119 пацієнтів. 

Читайте також: МОЗ пропонує відкласти до січня обов’язкові закупівлі ліків з Нацпереліку

Також родичі важкохворих пацієнтів просять прем'єр-міністра проконтролювати роботу робочої групи, яка, за дорученням прем'єра, мала бути створена ще у липні для з'ясування питання з наданням медичної допомоги та лікуванням важкохворих пацієнтів. А також дати доручення МОЗ з'ясувати точну кількість пацієнтів, які потребують лікування за кордоном і точну суму на це.

7 серпня комісія МОЗ ухвалила рішення про направлення на лікування за кордон 47 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-