Українська армія стала сильнішою на 16 тисяч одиниць військової техніки

Українська армія стала сильнішою на 16 тисяч одиниць військової техніки

Інфографіка
4937
Ukrinform
Державний концерн “Укроборонпром” передав майже 16 тисяч одиниць озброєння та військової техніки для української армії. 

Про це Президент України Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Українська армія стала сильнішою майже на 16 тис. одиниць військової техніки і озброєння завдяки Державному концерну "Укроборонпром", - написав Порошенко.

На сайті концерну зазначається, що підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром” передали 15 903 одиниці озброєння та військової техніки для української армії. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

За звітний період, з липня 2014 по липень 2017 року, в українську армію надійшло 5 281 одиниця нової та модернізованої техніки, 7 164 одиниці відремонтованої та відновленої, а також передано 3 458 одиниць ЗІП, вузлів та агрегатів.

Читайте також: Укроборонпром і НАНУ реалізують більше 80 спільних проектів

Серед нового та модернізованого ОВТ більшість становить ракетно-артилерійське озброєння, а також ракети та боєприпаси – 1 061 од. та 2 613 од. відповідно. Військові також отримали 1 277 нових та модернізованих систем радіолокації, радіоелектронної боротьби та засобів зв’язку, 295 одиниць бронетехніки, артилерії та спеціальної техніки, а також 35 одиниць авіаційної техніки та обладнання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-