У Кабміні пояснили, хто виграє від нових правил розрахунку субсидій

У Кабміні пояснили, хто виграє від нових правил розрахунку субсидій

Укрінформ
У зв'язку зі змінами у програмі житлових субсидій, що почали діяти з 1 травня 2017 року, при розрахунку розміру субсидії враховуються доходи за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначають субсидію.

Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу у Facebook

«З 1 травня 2017 року при розрахунку розміру субсидії враховуються доходи за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія», - інформують в уряді.

Зазначається, що новим субсидіантам врахують доходи за попередні чотири квартали з моменту оформлення заяви і декларації.

Читайте також: Отримувачів субсидій зберуть у реєстр, але сховають від ока "усіх бажаючих"

«Що це дає людям? Громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об'єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду. Тому уряд йде назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії», - сказано в повідомленні. 

В Кабміні нагадують, що на основі змін, передбачених оновленою програмою житлових субсидій, у травні - червні органи соціального захисту населення проводять перепризначення субсидій на наступний рік та розраховують її розміри на літній період, а з жовтня - на новий опалювальний сезон. 

Зазначається, що повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім'ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-