Президент підвищив штрафи за паркування на місцях для інвалідів

Президент підвищив штрафи за паркування на місцях для інвалідів

1413
Ukrinform
Президент підписав закон, що посилює соціальний захист інвалідів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: Кабмін планує ''осучаснювати'' пенсії до 2021 року

Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів. Також посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" пільг для зазначених осіб.

"Законом № 2109-VIII  вносяться зміни до низки статей Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", які дозволять законодавчо захистити право осіб з інвалідністю або водіїв, які їх перевозять на безоплатне паркування на спеціально обладнаних місцях, з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою. Зокрема, підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять. Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів", - пояснили в прес-службі.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>