Медреформа: профільний комітет

Медреформа: профільний комітет "пропустив" законопроект до другого читання

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я затвердив остаточну редакцію законопроекту №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" для ухвалення у другому читанні.

Відповідне рішення прийнято на засіданні комітету 12 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В цілому затвердити в остаточній редакції текст законопроекту 6327. ...Вітаю, текст вважається прийнятим", - сказала на засіданні заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко.

Читайте також: Гройсман вірить, що Рада цього тижня підтримає медреформу

За затвердження тексту документа проголосували 6 членів комітету - Сисоєнко, Оксана Корчинська, Тетяна Донець, Андрій Шипко, Сергій Березенко, Олена Колганова. Утрималися - Олексій Кириченко, Олександр Біловол.

Як повідомляв Укрінформ, законопроект 6327, яким започатковується медична реформа в Україні, був проголосований парламентом у першому читанні та направлений на доопрацювання робочої групи за участю народних депутатів.

До тексту документу в ході опрацювання робочою групою було надано майже 900 правок, 396 правок були розглянуті Комітетом з питань охорони здоров'я Верховної Ради.

Читайте також: Супрун назвала правки нардепів до медреформи "саботажем"

Як заявила 12 липня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в ході роботи на текстом законопроекту документ зазнав суттєвих змін по ключових позиціях, що змінює саму суть реформи. Зокрема, була вилучена норма про співоплату за медичні послуги на вторинному-третинному рівні меддопомоги, норма про міжнародні протоколи лікування. Також народні депутати запропонували замість Національної служби здоров'я, яка мала б здійснювати оплату за медичні послуги, зокрема на первинній ланці, виділяти медичну субвенцію місцевим органам влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-