Українська застава за "Євробачення" могла бути заморожена через позов Euronews - 24.06.2017 05:18 — Новини Укрінформ
Українська застава за "Євробачення" могла бути заморожена через позов Euronews

Українська застава за "Євробачення" могла бути заморожена через позов Euronews

1159
Ukrinform
15 мільйонів євро, внесені як гарантія підготовки і проведення "Євробачення-2017" , могли бути заморожені на рахунках у Швейцарії у зв'язку з позовом європейського інформаційного телеканалу Euronews до Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Про це повідомляє DW з посиланням на "джерела, знайомі з ситуацією".

Генеральний директор каналу Міхаель Петерс у розмові з DW прямо не спростував цю інформацію, пообіцявши прокоментувати ситуацію "в належний час".

В НСТУ DW повідомили, що, всупереч твердженням багатьох російських ЗМІ, Європейський мовний союз (EBU) не був ініціатором блокування коштів на швейцарських рахунках. За оцінками EBU, пісенний конкурс у Києві пройшов успішно. Телекомпанія отримала відповідне підтвердження з вдячністю від організації суспільних мовників. "Процедура накладення арешту ініційована не Європейським мовним союзом, а третьою стороною, яку ми намагаємося встановити", - наголошується у письмовій відповіді.

Як повідомляв Укрінформ, у Швейцарії наклали арешт на 15 мільйонів євро, внесених Україною в якості гарантії належного проведення Євробачення в 2017 році, за позовом поки не виявленої третьої сторони до Національної суспільної телекомпанії України.

У 2014 році Національна телекомпанія України (НСТУ є її правонаступницею) ініціювала припинення співпраці з Euronews. Після цього телеканал зажадав стягнути з НТКУ неустойку в розмірі 10,59 млн євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>