Ветерани АТО ініціюють створення профільного міністерства

Ветерани АТО ініціюють створення профільного міністерства

5778
Ukrinform
Керівники та представники громадських організацій, які займаються вирішенням проблем ветеранів АТО, ініціюють створення Міністерства у справах ветеранів.

Про це сказав голова ГО "Українська асоціація інвалідів АТО" Сергій Тріскач під час прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Сьогодні Міністерство соціальної політики не працює на консолідацію волонтерського руху, і псевдопатріоти сьогодні руйнують патріотичний рух. Ми готові звернутися до Прем'єр-міністра з проханням підтримати створення міністерства у справах ветеранів. Також ми хочемо звернутися до міністра соціальної політики і висловити недовіру начальнику департаменту Тарасовій, з пропозицією звільнити її з посади і розформувати комісію, що створена при міністерстві. Висловити недовіру громадській раді, яка створена при Міністерстві соцполітики, яку сьогодні очолює Олексій Ліпіріді", - заявив Тріскач.

Така ініціатива була висунута під час обговорення на круглому столі на тему: "Фактична роль громадських організацій у вирішенні проблем ветеранів АТО: сьогодення та перспективи" через впевненість присутніх у неможливості нинішніх органів влади вирішити наявні проблеми ветеранів АТО і громадських організацій, що ними опікуються.

У свою чергу присутня на заході начальник Управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики України Олександра Тарасова зазначила, що створення профільного міністерства викличе додаткові питання з фінансування.

"Стосовно міністерства. Це гарна пропозиція, щоб звести це питання з центральних органів управління в один орган, але станом на сьогодні надаються багато адміністративних послуг, виключно органами соціального захисту, які є дуже перевантаженими, неукомплектованими, неякісні і нефахові. Ви знаєте, що багато питань виникає не в міністерстві, а саме на місцевому рівні, на рівні районів, куди ти приходиш за субсидіями, виплатами та іншими видами допомоги. Якщо буде створене міністерство, чи будуть, відповідно, створені такі осередки на місцях? Відповідно, якщо відповідь позитивна, то тоді виникає питання фінансування, адже це буде доволі велика структура", - сказала Тарасова.

Окрім того, представники ГО обговорили проблемні питання фінансування та підтримки їх організацій за рахунок державного бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-