У виправній колонії під прикриттям адміністрації виготовляли фальшиві гроші - ГПУ

У виправній колонії під прикриттям адміністрації виготовляли фальшиві гроші - ГПУ

Фото
2329
Укрінформ
В Оріхівській виправній колонії (Запорізька обл.) протягом декількох років під прикриттям адміністрації друкували фальшиві гроші.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

“Співробітниками управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи Генеральної прокуратури України здійснено раптові виїзди до установ виконання покарань Запорізької області. Під час перевірок в  Оріхівській виправній колонії № 88 виявлено підроблені долари США, засоби та обладнання для виготовлення підроблених грошей, які, за попередніми даними, протягом декількох років виготовлялися у цій установі «під патронатом» адміністрації. Відповідно до наданих пояснень у вказаний період часу було виготовлено не менше 3,5 млн російських рублів, 50 тис. доларів США і більше 45 тис. гривень”, - йдеться в повідомленні.

У цій та інших установах виконання покарань виявлено замасковані схованки для таємного зберігання обладнання, пристосованого для виготовлення та вживання наркотичних засобів і сильнодіючих психотропних речовин, а також пакунки з характерною речовиною, схожою на сильнодіючі психотропні препарати.

За результатами виїзду зареєстровано три кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання підроблених грошей), ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, готуються документи реагування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-