НАЗК радить е-декларантам змінити російські email-адреси

НАЗК радить е-декларантам змінити російські email-адреси

1784
Укрінформ
НАЗК радить суб'єктам декларування змінити електронні адреси російських доменів у особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб.

Про це інформує сайт відомства.

«На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com)», - сказано в повідомленні.

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно для початку отримати персональний email на одному з українських поштових сервісів. Після цього треба авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП.

На сайті розміщено детальну інструкцію, як внести зміни до своїх облікових даних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-