Лутковська спільно з профспілками лобіюватиме зняття законодавчих обмежень на страйк

Лутковська спільно з профспілками лобіюватиме зняття законодавчих обмежень на страйк

Укрінформ
Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська спільно з профспілками і громадськістю домагатиметься  зняття законодавчих обмежень права на страйк. 

З цією метою під час прес-конференції в Укрінформі було ухвалено Меморандум платформи громадянського партнерства "За право на страйк".

"Задля підтримки профспілок, захисту права працівника на страйк ми вирішили об'єднати зусилля і створити платформу, меморандум про яку підписали. Сподіваюся, наші зусилля призведуть до ухвалення відповідних законів в парламенті і зроблять профспілки дієвими організаціями", - сказала Лутковська.

Вона додала, що планує звернутися до голови Верховної Ради та керівників профільних парламентських комітетів з проханням прибрати норми з законів, які забороняють страйкувати представникам певних галузей та чітко не визначають критеріїв, за яких забороняється страйкувати.

Омбудсмен пояснила, що наразі процедури, які потрібно пройти перед страйком, займають 80 днів. Тому не вдається швидко вирішити нагальні проблеми працівників і втрачається сенс проводити страйки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-