Лутковська

11 лютого 2020


Зеленський звільнив Лутковську з підгрупи ТКГ

Президент Володимир Зеленський уповноважив Геннадія Кузнєцова представляти Україну у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи замість Валерії Лутковської.

05 січня 2020


Обмін ексберкутівців був умовою Кремля — Лутковська

Видача колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", причетних до розстрілу протестувальників на Майдані, так і харківських терористів, були головною умовою Росії для проведення обміну утримуваними особами.

30 грудня 2019

29 грудня 2019

23 грудня 2019


Списки полонених на обмін між Україною і Росією ще узгоджуються - Лутковська

Україна в рамках майбутнього обміну з Росією до кінця року розраховує забрати чоловіків, які протягом чотирьох років після Іловайська й Дебальцевого перебували в полоні, але остаточні списки ще узгоджуються.

19 грудня 2019


Лутковська не може підтвердити, що обмін "всіх на всіх" відбудеться цьогоріч

Представниця України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи у Мінську Валерія Лутковська не змогла чітко відповісти на питання, чи відбудеться цього року обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

13 листопада 2019

28 грудня 2017

26 грудня 2017

05 грудня 2017


Лутковська хоче відвідати українських політв'язнів у РФ

Уповноважений Верховної Радиз прав людини Валерія Лутковська звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з ініціативою організувати спільний візит для особистої зустрічі з українськими політв'язнями у РФ. 

29 листопада 2017

28 листопада 2017


Лутковська просить омбудсмена РФ надати інформацію про здоров’я Кольченка

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням надати інформацію про стан здоров'я ув’язненого у Росії українця Олександра Кольченка.

22 листопада 2017


Лутковська каже, що неодноразово просила РФ дозволити зустрічі з політв'язнями

Уповноважений ВР з прав людини Валерія Лутковська заявила, що направила кілька звернень до омбудсмена РФ з проханням поновити взаємні візити до осіб, що знаходяться в установах виконання покарань України та РФ.

02 листопада 2017


Омбудсмен планує звернутися до прокуратури щодо "призовників" з нічного клубу

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська має намір звернутися до прокуратури та подаватиме клопотання міністру оборони Степану Полтораку про неприпустимість дій щодо затримання молодих людей у київському нічному клубі Jugendhub.

20 жовтня 2017


Росія ігнорує листи українського омбудсмена у справі Павла Гриба

РФ поки не відповіла на жоден із п'яти листів від українського омбудсмена Валерії Лутковської щодо справи Павла Гриба, який перебуває в слідчому ізоляторі Краснодару й обвинувачується в "підготовці теракту у школі".

19 жовтня 2017


"Інтер" порушив права дитини: Лутковська просить Нацраду відреагувати

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка щодо порушення прав дитини телеканалом "Інтер".

13 жовтня 2017

06 жовтня 2017

02 жовтня 2017

29 вересня 2017


Лутковська пропонує омбудсмену РФ спільний візит до українських політв’язнів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до своєї колеги, омбудсмена РФ Тетяни Москалькової з ініціативою спільного моніторингу дотримання прав у місцях несвободи затриманих в РФ українців, а також громадян Росії, що перебувають у пенітенціарних закладах України.

14 вересня 2017

13 вересня 2017

12 вересня 2017

11 вересня 2017


Лутковська просить Гройсмана забезпечити право українців за кордоном на пенсію

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Прем'єр-міністра з пропозицією вжити заходів для забезпечення реалізації права громадян, які проживають за кордоном, на пенсійне забезпечення.

09 вересня 2017

06 вересня 2017


У Лутковської пропонують підняти зарплату прикордонникам на Чонгарі

Представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини виступили за покращення грошового забезпечення військовослужбовців, які виконують завдання у районах адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

01 вересня 2017


Геращенко про емоції ОБСЄ через видворену провокаторку: Може й про політв'язнів згадаєте

Перший заступник голови ВР Ірина Геращенко готує звернення до Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської та до ОБСЄ з проханням відреагувати на порушення права ув’язненого у РФ студента Таврійського Національного університету  Олександра Кольченка на дистанційне навчання у його виші.

30 серпня 2017


Лутковська просить в омбудсмена РФ допомоги у пошуках Павла Гриба

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась з листом до омбудсмена в РФ Тетяни Москалькової з проханням перевірити факт затримання правоохоронними органами Росії зниклого на території Білорусі 19-річного українця Павла Гриба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-