Лутковська

13 листопада 2019

03 червня 2019

16 травня 2018

15 березня 2018

05 березня 2018

Знесення наметів під ВР: Лутковська заявляє про порушення права на мирне зібрання

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська закликала генпрокурора Юрія Луценка забезпечити ефективне розслідування  порушення прав людини при ліквідації наметового містечка під Радою 3 березня.

28 лютого 2018

23 лютого 2018

Лутковська хоче розслідування через дискримінацію журналісток в Оболонському суді

Уповноважений з прав людини закликала Нацполіцію провести службове розслідування дій правоохоронців, які 21 лютого влаштовували додатковий огляд журналісткам в Оболонському суді столиці.

13 лютого 2018

Лутковська перевірить, чи порушили права Саакашвілі під час видворення

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відкрила провадження щодо можливого порушення прав колишнього президента Грузії, екс-очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі під час його видворення до Польщі.

07 лютого 2018

06 лютого 2018

05 лютого 2018

Лутковська хоче домовитися з омбудсменом РФ про взаємні візити

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська розраховує підписати найближчим часом з російською колегою Тетяною Москальковою оновлений меморандум, в якому буде прописано умови щодо взаємних моніторингових візитів.

Росія досі не пускає Лутковську до українських прикордонників у СІЗО

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська направила звернення до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової з проханням дозволити їй відвідати в Москві арештованих українських прикордонників Ігоря Дзюбака і Богдана Марцоня, які перебувають у СІЗО "Лефортово", але відповіді досі не отримала.

Лутковська пояснила, чому не може допомогти ув'язненим у Криму українцям

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська визнає, що не має можливості ефективно захищати права українців у Криму, оскільки не має реальних важелів впливу на ситуацію на півострові.

15 січня 2018

Лутковська хоче відвідати прикордонників у російському “Лефортово”

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить російського омбудсмена Тетяну Москалькову дозволити їй відвідати в Москві заарештованих українських прикордонників Ігоря Дзюбака і Богдана Марцоня, які перебувають у СІЗО "Лефортово".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-