Укрінформ відкриває експрес-курс мультимедійної журналістики

Укрінформ відкриває експрес-курс мультимедійної журналістики

Укрінформ
Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” проводить ексклюзивний експрес-курс мультимедійної журналістики для роботи в конвергентній редакції та готує спеціалістів для роботи в сучасних ЗМІ.

Робота в сучасних умовах вимагає від одного журналіста навичок співробітників цілої редакції. Один конвергентний журналіст має сам планувати свій робочий час,  брати інтерв'ю та відразу знімати його, робити live-трансляції та відповідати на запитання глядачів, надиктовувати новину в редакцію, поки монтує попередній відеосюжет та одночасно писати “блискавку” в Twitter. 

Організатори заходу обіцяють навчити студентів створювати “пакетний“ мультимедійний продукт, маючи під рукою лише один смартфон.

Автор та куратор проекту - Дмитро Флорін. В журналістиці понад двадцять років. Мультимедійний репортер, публіцист, автор документальних проектів. Автор книги про війну в Чечні «Кого воюем?». Співпрацює з Радіо Свобода, DW, Spiegel, BBC, OpenDemocracy, CurrentTime, FifiVoima, InterKavkaz і іншими міжнародними виданнями. Багаторазовий номінант і фіналіст премії імені Андрія Сахарова «За журналістику як вчинок».

У програмі навчання:

  • технологія та специфіка ведення онлайн трансляцій: робота в кадрі, текст, відео, звук;
  • основи і техніка відеомонтажу: новинний репортаж і масштабний документальний проект;
  • основи фоторепортажу;
  • співпраця з аудиторією;
  • вибір техніки для роботи: як зробити сенсацію за допомогою смартфона;
  • як бути успішним в різних мультимедійних жанрах одночасно.

“Конвергентність - це норма” - основний меседж проекту.

Основною перевагою курсу є практика. Всі навики відразу будуть випробувані «в бою» - в режимі реального часу на важливих для нашої країни подіях з подальшою публікацією на медійних майданчиках Укрінформу.

Старт школи - 29 травня 2017 року в прес-центрі Укрінформу (Богдана Хмельницького 8/16, м. Київ). Всі деталі на сайті https://school.ukrinform.ua/.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-