Турчинов упевнений в перемозі України у війні з російським агресором

Турчинов упевнений в перемозі України у війні з російським агресором

Укрінформ
Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов переконаний, що українці переможуть у нинішній Вітчизняній війні проти російського агресора.

Про це він заявив у зверненні з нагоди Дня пам’яті і примирення, поширеному прес-службою РНБО. 

“Сьогодні весь світ відзначає День пам'яті і примирення, коли ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни. Ми пам'ятаємо і шануємо всіх героїв, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від фашизму та сталінізму!” - наголосив Турчинов.

Секретар  РНБО зазначив, що у горнилі тієї жахливої війни згоріли понад 14 мільйонів українців - загинули на фронтах, померли від голоду і хвороб, були вивезені з Батьківщини.

“Після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію РФ окуповано Крим, палає схід нашої країни. Паралелі між подіями в Європі наприкінці тридцятих років минулого століття і сьогоденням є очевидними: поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова”, - заявив Турчинов.

Він наголосив, що умиротворити агресора неможливо, і цивілізований світ має вирішити - чекати наступного кроку агресора чи зупинити його.

“На це питання ми давно дали собі відповідь. Ця війна для нас також стала Вітчизняною, тому що ми захищаємо свою Вітчизну, свою Україну. Впевнений, ми з честю пройдемо наш шлях - шлях до перемоги! З нами Бог, з нами Україна, з нами буде Перемога!” - підкреслив секретар РНБО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-