Жодна мета не може бути виправданням для розв'язання війни - Гройсман

Жодна мета не може бути виправданням для розв'язання війни - Гройсман

Укрінформ
Розв'язанню війни не може бути виправдань, не існує у світі цінностей, заради яких можна жертвувати людськими життями.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у зверненні з нагоди Дня пам'яті та примирення, а також річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яке поширив Урядовий портал.

"Друга світова війна забрала десятки мільйонів людських життів, знищила тисячі міст та населених пунктів, залишила глибокі травми у багатьох народів світу. Жодна мета не може слугувати виправданням для розв’язання війни, немає таких цінностей, заради яких можна жертвувати людськими життями", - заявив керівник уряду.

Він підкреслив, що український народ, як ніхто інший, знає ціну навалі нацизму. "Мільйони українців були знищені, закатовані, перевезені на чужину. На нашій землі відбувалися одні з найтрагічніших подій тієї страшної війни. За перемогу над нацизмом ми заплатили величезну ціну, яку важко осмислити і неможливо уявити", - зазначив Гройсман.

Він додав, що для об’єктивного визначення втрат історикам ще доведеться провести велику роботу з огляду на появу нових фактів раніше невідомих сторінок тих подій.

Як підкреслив Прем'єр-міністр, завжди пам’ятатимемо про внесок українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції над нацизмом.

"У ці дні ми вшановуємо усіх, хто на полях війни наближав мир, хто боровся проти тоталітарних ідеологій, хто поклав життя за свободу своєї сім’ї, свого народу, своєї батьківщини. У День пам’яті та примирення і великої перемоги ми схиляємо голову перед усіма жертвами Другої світової війни. Пам’ять про них завжди буде жити у наших серцях. І вона повинна стати запорукою того, що ця жахлива для всього людства трагедія більше ніколи не повториться", - заявив керівник українського уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-